PANORAMY SFERYCZNE, zdjęcia 360o

Posiadamy w swojej ofercie usługę wykonywania zdjęć 360 / panoram sferycznych.

Zdjęcia 360 to takie w których na jednym zdjęciu przedstawiona jest cała fotografowana przestrzeń 360stopni wokół. Wrażenie z oglądającego zdjęcia jest podobne do tego co zobaczylibyśmy będąc na miejscu własnymi oczami. Zdjęcia można oglądać w okularach google, na smarfonie, lub na stronie www. Głównie zdjęcia są przedstawiane w formie animowanej przestrzeni, ale mogą być też w formie statycznej panoramy 360 (w formie bannera). Na smartfonie czy okularach wystarczy poruszać głową czy urządzeniem aby zmienić oglądany obszar. W komputerze przesuwamy przestrzeń wskaźnikiem myszy oraz scrollem przybliżając, lub oddalając objekt.

Polecamy Naszą usługę głównie firmom chcącym w sposób nietuzinkowy przedstawić na swojej stronie internetowej własny lokal, sklep, produkt, branży deweloperskiej itp Wykonane zdjęcie jest widoczne na stronie firmy oraz dodatkowo na mapie google w miejscu w którym znajduje się fotografowany obiekt. Jest to nowoczesna forma reklamy swojej branży.

Przewagą zdjęć sferycznych nad fotografią dwuwymiarową jest pełne ukazanie przestrzeni w sposób możliwie najdokładniej odwzorowujący rzeczywistość i to za pomocą jednego zdjęcia.

Poniżej przykład fotografi 360, oraz całej statycznej panoramy.


Wirtualny Spacer

Dla firm posiadających większą strefą publiczną (restauracje, hotele, muzea, instytucje, place itd. proponujemy wykonanie serii zdjęć sferycznych i połaczenie ich w jedną formę tzn. spaceru wirtualnego. Spacer wirtualny mozna umieścić na stronie www firmy. Istnieje możliwość połączenia naszego spaceru z usługą google street, dzięki której bezpośrednio ze strony goolge z "ulicy" oglądający wchodzi i odwiedza wirtualnie nasze miejsce.

Wszystkie wykonane zdjęcia i wycieczki mogą być udostępnione społeczności tzn. lokalnych przewodników, dzięki czemu można dość łatwo rozreklamować własne miejsce i usługi.